Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

NASIL ?

 Anasayfa / NASIL ?

 

Öncelikle sisteme kayıt ol butonundan istenilen bilgileri doldurup üye olmalısınız. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra üye girişi butonundan siteme üye girişini yapmalısınız. Ardından Sistem ön ödemeli çalıştığından hesabınıza bakiye yüklemelisiniz.

     

  Talepatacağınız icra dosyasının bulunduğu adliyeyi , icra müdürlüğünü , icra dosya numarasını ve dosya tipini seçtikten sonra uyap üzerinden e-imzalı olarak gönderdiğiniz talebinizin iş emri numarası talep tarihi ile birlikte internet sitesi veya mobil aplikasyon üzerinden kısa bilgi notu ile birlikte TALEPAT butonuna tıklamalısınız. ( E-imzalı gönderdiğiniz taleplerinizde müzekkerelerin Uyap üzerinden gönderilmesi işlemlerinizi hızlandıracaktır. Müzekkere masrafını UYAP sisteminden ödeyebileceğiniz gibi talepat.com üzerinden de ödeyebilirsiniz.)
     
 

İnternet Sitesi veya mobilaplikasyon üzerinden talepatmanız üzerine ilgili icra müdürlüğü yargı çevresinde bulunan işinde uzman saha personelimize eş zamanlı olarak talebinizdeki bilgiler bildirim olarak gidecektir. Bildirimi alan saha personelimiz derhal dosyasına e-imzalı olarak gönderdiğiniz talebinizin ilgili icra memurları vasıtası ile tamamlanmasını sağlayacaktır. İlgili talebin tarafımızca yetkilendirilen saha personeli tarafından desteklenmesi için taleplerin e-imzalı olarak gönderilmesi şart olup harici talepler işleme alınmayacaktır.

     
  Saha personeli tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler internet sitesi veya mobil aplikasyon üzerinden talepatan avukata bildirilecek , açılacak yazışma paneli üzerinden ilgili avukat ile saha personelimiz iletişim halinde olacaktır.
     
  Yapılan tüm işlemler uyap sistemine saha personelimiz tarafından kaydettirileceğinden talepatan avukat tüm işlemlerin teyitini uyap sisteminden yapabilecektir. Yaptırdığınız işlemlere ait faturanız, dosya numarası ve işlem açıklaması ile birlikte yasal süre içerisinde mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.
     

 

About the Author

  • Dumlupınar Mahallesi, Yumurtacı Abdibey Caddesi C-Blok No:15 C/48 Kadıköy- İSTANBUL
  •   +90(850)3462871
  • destek@talepat.com

Sosyal